Autor wpisu  Piotr Gil   kategoria       Lipiec 24, 2015  

Oto największy Aquapark w Bułgarii ,, Paradise”.

Obiekt jest  największym i najbardziej zaawansowanym projektem  wodnym na Bałkanach. Po rozbudowie  w 2009 roku, łączna powierzchnia parku wynosi 46 000 m. Kw. Całkowita długość zjeżdżalni wynosi ponad 1500 m. Liczne atrakcje (ponad 40), miejsca do relaksu i profesjonalnej animacji. Tu znajdą miejsce dla siebie zarówno najmłodsi jak i najstarsi.

W tym roku zaprezentowano  2 nowe  ekscytujące zjeżdżalnie. Rafting – 146 m. długość, oraz Spiral – długość 82 m. długi. Jej goście zjeżdżają z prędkością 9 m / s.

Organizatorzy wodnego świata nie zapomnieli o najmłodszych. Zamek Dziecięcy, to w pełni bezpieczny,  inspirowany przez dzieci plac zabaw w wodzie.

Oprócz zjeżdżalni w parku można cieszyć się dryfem na wodach rzeki ,,Lazy”, lub w dzikim nurcie rzeki ,,Crazy”.  Dla tych starszych czeka bar wodny w Butterfly Basenie., gdzie na siedziskach usadowionych w wodzie można raczyć  się kolorowym napojem wysokokowym.

W centralnym miejscu parku znajduje się  amfiteatr i piracki statek z wyposażoną sceną.  Profesjonalni animatorzy każdego dnia od 12:00 do 17:00 zabawiają chętnych zachęcając do udziału w szkole tańca Dance Evolution, konkursach śpiewania czy  wielu konkursach.

Dla tych, którzy zawsze szukają czegoś innego przygotowana jest podajemy ścianka wspinaczkowa oraz basen z falami morskimi oraz trampoliny.

Teren całego parku przyozdabiają kolorowe krzewy i drzewa. Aqua Paradise Aquapark to fascynujące miasto – ogród rozkoszy wodnych, których przygody nigdy się nie kończą. Tu z pewnością poczujecie dreszczyk emocji podczas ekstremalnych atrakcji.

O autorze  

Kreatywny operator kamery i producent. Autor zdjęć do wielu filmów i programów.
Sortuj według:   najnowsze | najstarsze
Mama Zosi
Gość

Byliśmy tam z rodzina w zeszłym roku. Było cudownie. Mąż bawił się tak samo dobrze jak dzieciaki.

wpDiscuz