Erotyczna mapa ciała– co o tym wiemy ?

Autor wpisu  Joanna Nowaczyk   kategoria  ,      Sierpień 13, 2012  


Gdyby zapytać przeciętnego dorosłego, gdzie znajdziemy na ciele punkty erogenne, prawie każdy wskaże u kobiety piersi i waginę, a u mężczyzny prącie. I w pewnym sensie będzie mieć rację. Jednak to tylko część wiedzy niezbędnej do utrzymania właściwego pożycia seksualnego.

W wielu badaniach dotyczących pożycia, przyznajemy się do, skróconego wręcz szczątkowego przygotowania do uprawiania seksu. W rezultacie nie otrzymując pełnej satysfakcji. Co zatem staje na przeszkodzie do udanego współżycia ? Stres ? Lenistwo ? Niedbalstwo ? Brak wiedzy ?  Kompleksy ? Wszystko po części.   Nierzadko zdarza się, że umniejszamy wartości aktu seksualnego, degradując go do szybkiego ,,numerku”. Warto jednak pamiętać, że celebrowanie możliwości naszych ciał może przynieść znacznie więcej satysfakcji.

Zatem o tym co każdy  wiemy o erotycznej stronie swojego ciała oraz  czym  jest a czym powinna być gra wstępna opowiedzą specjaliści seksuolodzy w materiale filmowym.

Tagi

O autorze  

Z wykształcenia politolog i dziennikarz. Pasjonatka życia. Aktywna, kreatywna, biorąca garściami z każdego dnia. Kocha dzieci, zwierzęta, badmintona, kajaki, góry, lasy, streching, podróże, morze itp....