Backstreet Boys znowu w Polsce

Autor wpisu  Mariola Mol   kategoria       Czerwiec 2, 2014  

W tym roku grupa wystąpi w Polsce po raz drugi. 23 lutego w Warszawie Backstreeet Boys dali fenomentalny koncert. Wejściówki na to wydarzenie rozeszły się w rekordowym tempie. Wydarzenie od początku budziło gigantyczne zainteresowanie.

– Kiedy zespoły wracają, to ludzie są ciekawi, co się zmieniło. Zainteresowanie wzbudza wtedy nie tylko muzyka, ale także to, jak wyglądają artyści. W przypadku Backstreet Boys to wszystko doskonale się sprawdziło. Spodziewam się w najbliższym czasie w ich wykonaniu świetnych koncertów i kolejnych znakomitych płyt. Machina powrotu zadziałała naprawdę świetnie – powiedział po koncercie w Warszawie prezenter Radia Złote Przeboje Kuba Mędrzycki.
Machina powrotu zadziałała w przypadku Backstreet Boys na tyle dobrze, że po wielkim sukcesie, jaki zespół odniósł pod względem koncertowym w pierwszej połowie tego roku, światowa trasa boysbandu będzie kontynuowana. Znajdzie się na niej także Polska.

– Już przed pierwszym koncertem w Warszawie nie tylko myśleliśmy o tym, żeby kolejny raz zaprosić Backstreet Boys, ale prowadziliśmy w tej sprawie zaawansowane rozmowy. Cieszymy się, że udało się je doprowadzić do szczęśliwego końca – twierdzi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM.
Nick Carter i spółka zaśpiewają 27 lipca w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu hali ERGO ARENA. Organizatorzy nie mają wątpliwości, że wydarzenie po raz kolejny będzie cieszyć się ogromnym zainteresowaniem ze strony polskich fanek.

Koncert Backstreet Boys odbędzie się 27 lipca w hali ERGO ARENA. Sprzedaż biletów na to wydarzenie rozpoczął się już  czwartek, 24 kwietnia, o godzinie 10:00.

Bilety na płytę w cenie 169 do 349 złotych. Z kolei na trybuny wejściówki będzie można nabywać w cenach od: 90 do 280 złotych. Zakupów będzie można dokonywać za pośrednictwem strony: www.imprezyprestige.com, a także w systemach sprzedaży: EventimeBilet oraz Groupon i w kasie nr 3 ERGO ARENY czynnej: pon-pt. w godz. 10.00-16.00

W sprawie biletów dla osób niepełnosprawnych należy skontaktować się z organizatorem na adres m.wojtasik@imprezyprestige.com  Cena biletu: 100zł

O autorze  

Dziennikarka. Mieszkająca to tu to tam. Szanuje cudza prywatność innych i tego samego wymaga od innych. Ulubiony sport narty. Pora roku zima.