AKT RÓWNOLEGŁY – prapremiera

Autor wpisu  Mariola Mol   kategoria       Sierpień 14, 2014  

AKT RÓWNOLEGŁY foto Dominik Werner (3)

Do niewielkiego, zacisznego i, oczywiście uroczego hoteliku przyjeżdżają na romantyczny weekend dwie pary świeżo upieczonych kochanków. Zostawili w mieście swoich niczego nieświadomych małżonków, a tutaj liczą na upojne chwile i rozkoszne uniesienia. Jednak niewiarygodny wręcz pech sprawi, że… No właśnie – co można dodać, żeby nie popsuć Państwu zabawy? Może tylko tyle, że te żony i ci mężowie… Choć nie, to chyba też za wiele. Na pewno trzeba wspomnieć, że jest jeszcze ktoś, ten … piąty – nieprzewidywalny, ale przedsiębiorczy portier. Odegra istotną rolę w nieprawdopodobnym przebiegu błyskawicznie toczących się tej nocy zdarzeń. No i z pewnością warto dodać, że wszystko zaczęło się od reklamy zamieszczonej w parafialnej gazetce.

Na ten pełen emocji spektakl zapraszamy już  w najbliższą sobotę o godzinie 20.00 na Scenie Letniej w Pruszczu Gdańskim.  Prapremiera AKTU RÓWNOLEGŁEGO Dereka Benfielda w reżyserii Jarosława Tumidajskiego.

Wstęp wolny


Derek Benfield
AKT RÓWNOLEGŁY

Przekład: Emilia Miłkowska
Reżyseria: Jarosław Tumidajski
Scenografia, światła: Mirek Kaczmarek
Inspicjent, sufler: Katarzyna Wołodźko

W spektaklu występują: Katarzyna Dałek (Helen), Katarzyna Z. Michalska (Sally), Piotr Chys (Geoff), Michał Jaros (Roger), Marek Tynda (Ferris) ze specjalnym udziałem Katarzyny Figury.

Prapremiera: 16 sierpnia 2014 roku na Scenie Letniej
Pokaz przedpremierowy: 15 sierpnia na Scenie Malarnia
Kolejne spektakle: 17, 20, 21, 22 sierpnia na Scenie Malarnia i 23 sierpnia na Scenie Letniej

Czas: 2 godziny (jedna przerwa)

Tagi

O autorze  

Dziennikarka. Mieszkająca to tu to tam. Szanuje cudza prywatność innych i tego samego wymaga od innych. Ulubiony sport narty. Pora roku zima.