Recital Ireny Santor – “Punkt widzenia”

Autor wpisu  Joanna Nowaczyk   kategoria       Styczeń 21, 2016  

To będzie nielada wydarzenie nie tylko dla koneserów.  7 marca w Sali Koncertowej Portu Gdynia przy ul. Rotterdamskiej 9, wystąpi niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki Irena Santor. Artystka zaśpiewa zarówno znane pisenki jak i zaprezentuje te z najnowszej płyty.

Irena Santor to artystka ponadczasowa. W swojej kolekcji ma ponad tysiąc piosenek. W tym śpiewane przez pokolenia przeboje takie jak: Już nie ma dzikich plaż, Tych lat nie odda nikt czy Embarras.

Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej artystkę wielkiego formatu, tak chętnie słuchaną. Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą…

7 marca Irena Santor zaśpiewa wraz z zespołem muzycznym w składzie: Mariusz Dubrawski – fortepian, Wojciech Ruciński – kontrabas, Grzegorz Poliszak – perkusja. W programie usłyszymy znane i lubiane przeboje artystki, piosenki z okrytej platyną płyty „Kręci mnie ten świat” oraz najnowszej płyty “Punkt widzenia” wydanej w zeszłym roku przez Polskie Radio, która entuzjastycznie przyjęta przez recenzentów, zdobyła także serce i uznanie publiczności.

Bilety w cenie 85 zł do nabycia TUTAJ

O autorze  

Z wykształcenia politolog i dziennikarz. Pasjonatka życia. Aktywna, kreatywna, biorąca garściami z każdego dnia.
Kocha dzieci, zwierzęta, badmintona, kajaki, góry, lasy, streching, podróże, morze itp….