Autor wpisu  Joanna Nowaczyk   kategoria       Maj 19, 2016  

Planując karierę dbamy o wykształcenie, aparycję czy kontakty. Wielu z nas nie przyszłoby do głowy, że  pismo może odzwierciedlać  cechy charakteru. A jednak….

Pisząc ręcznie pozostawiamy po sobie kod, który poddany analizie grafologicznej metodą GCP Method zdradza  ponad 5 tys. cech charakteru człowieka.

Analiza pisma odręcznego jest polecana szczególnie osobom, które planują zmienić zatrudnienie.

Quote
„Co prawda nie powie nam ona wprost, czy na dane stanowisko się nadajemy ani jak wykonywać zawód handlowca czy przedsiębiorcy, ale wskaże nasze predyspozycje i cechy” – zaznacza psycholog i grafolog dr Zuzanna Górska (analizapisma.pl).

Polacy korzystają z usług grafologa przy planowaniu kariery coraz chętniej, ponieważ mają świadomość, że wybór odpowiedniej ścieżki zawodowej przekłada się na lepsze zarobki, ale i lepsze życie prywatne.

Quote
„Gdy realizujemy się w pracy, to czujemy się spełnieni, budujemy swój potencjał, stajemy się pewniejsi oraz tworzymy lepsze relacje z innymi. O frustracji nie ma więc mowy” – twierdzi ekspertka.

Na analizę pisma powinny się decydować osoby, które mają już ukończone 18 lat. Jeśli oczekujemy pomocy przy wyborze drogi zawodowej, nie każdy grafolog będzie dobry – warto wybrać kogoś, kto jest jednocześnie psychologiem, bo tylko taka osoba poprawnie zinterpretuje wyniki analizy grafologicznej.

O autorze  

Z wykształcenia politolog i dziennikarz. Pasjonatka życia. Aktywna, kreatywna, biorąca garściami z każdego dnia. Kocha dzieci, zwierzęta, badmintona, kajaki, góry, lasy, streching, podróże, morze itp....